Dnes je piatok | 19. apríl 2019 | čas: 10:20 | Dnes má meniny Jela, Zajtra Marcel

Obchodná akadémia Polárna 1, Košice

Magenta Game 2018

» 23.01.2018

Naši žiaci  sa 18.1.2018 zúčastnili súťaže MAGENTA GAME 2018, ktorú organizovala firma T-Systems Slovakia.  Súťažný tím tvorili  Zuzana Steiningerová a Vivien Kissová z III. A, Peter Dzuro z II. B, Patrik Brezo a Filip Šimai z II. A.

Okrem našej školy sa tejto akcie zúčastnili aj  SOŠ ekonomická zo Spišskej Novej Vsi, OA Trebišov a Gymnázium Opatovská.

Naši študenti si vylosovali úlohu, v ktorej mali navrhnúť podnikateľský plán pre  Inteligentné parkovanie. Svoju víziu podnikateľského zámeru a efektívne využitie parkovacích miest podľa zadania zhrnuli do elektronickej formy. Následne svoje riešenie prezentovali a obhajovali pred odbornou porotou a prejavili výborné komunikačné zručnosti nielen pri prezentácii ale aj pri argumentácii. Obhajoba projektu bola časovo obmedzená na 10 – 15 minút. Súťažiaci sa museli popasovať so zadaním v nemeckom jazyku a tiež časť obhajoby prebiehala v nemčine.

Náš tím získal ocenenie za najlepšiu prezentáciu.

K získanému oceneniu zúčastneným žiakom blahoželáme.